VOX Aspirator BTG620BL

VOX

Спореди

 

Категорија Декоративни aспиратори
Тип Декоративен
Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
Сила на вшмукувањето 253 m3/h
Број на моторот 1
ЛЕД Светло 3 W
Вид на светло LED
Ниво на бучава 61 dB
Боја Црна
Нето тежина 7,55 кг
Димензии на уредот (ШxВxД) 596x300x230 mm

 

SHOPPING CART

close